Dovolená od 24. 7. 2021 do 8. 8. 2021

Z důvodu čerpání dovolené od 24. 7. 2021 do 8. 8. 2021 budou poslední objednávky vyexpedovány 23. 7. 2021. Objednávky došlé po 23. 7. 2021 10:00 budou vyexpedovány 9. 8. 2021. Děkujeme za pochopení.

O nás

Jsme obchodní firma s letitými zkušenostmi, jelikož na českém trhu působíme již od roku 1996.

Vyvíjíme, vytváříme a vyrábíme nejen nejnovější řady luxusních dárkových tašek, dárkových balicích papírů, dárkových boxů, ubrousků, dárkových stuh, samolepících hvězdic, multipacků pro naše partnery po celé Evropě, ale svůj sortiment nadále rozšiřujeme o dekorace do domácností (barevné stěrky, písky, vodní perly).

Našim nejnovějším sortimentem jsou však věci na pečení.  V tomto sortimentu naleznete silikonové formy, stěrky, špachtle, zdobící sáčky a především  košíčků na muffiny a pralinky máme nepřeberné množství. Zkrátka zde milovníci pečení a hospodyňky naleznou vše, co potřebují.  Zboží na pečení naleznete i na speciálním webu vartesmajklem.cz. Vše je vyvedeno v originálním a trendy designu. 

Každé Vánoce a Velikonoce připravujeme nové kolekce zboží s tematikou, která se váže k těmto svátkům.  K velmi důležité oblasti našeho sortimentu patří i školní a psací potřeby pro malé školáky  i velké studenty, kteří si mohou vybrat zboží z  moderních designů.

Naše pozice na trhu je stabilní díky novým výrobním strojům a specializovaným zaměstnancům.
Máme vlastní grafické a vývojové oddělení s mnohaletými zkušenostmi.

Naším hlavním cílem je nabízet vynikající služby pro naše zákazníky. Prodáváme vysoce kvalitní zboží v odpovídajících cenách, poskytujeme perfektní poradenství, stejně jako rychlou přípravu vašich objednávek.

Doufáme, že nás naše nabídka zboží zaujala a v případě zájmu nás neváhejte kontaktovat.