Kariéra

Alvarak je úžasná rodinná firma, která působí již 25 let na českém trhu, a kromě toho zásobuje 19 státu v Evropě. U nás hledáme lidi, kteří mají radost jít do práce. Nabízíme kreativní práci v moderním zařízení, kde vládne přátelská atmosféra.

Pozice Vystaveno

 1. Administrativní pracovník

Náplň práce: Organizace, příprava nabídek zákazníkům, práce s excelem, týmová spolupráce

Nabízíme: Práci v mezinárodní firmě zabývající se papírenskými potřebami, dárkovinami a produkty na pečení, která své zboží expeduje po celém světě. Práci na jednu směnu Po-Pá od 7 do 15:30 hodin - víkendy volné. Při dobře odvedené práci finanční odměna formou bonusů. Příjemný kolektiv. Možnost zaškolení a kariérního růstu. Obědy k dispozici zdarma

Požadujeme: Výborná znalost práce na počítači (především MS WORD a MS EXCEL). Příjemné a přátelské vystupování, spolehlivost, pečlivost a organizovanost

Kontakt:
Simona Jedličková
e-mail: eshop@alvarak.cz
Telefon: +420 770 195 783

15. 9. 2023 Mám zájem

2. Chystání zboží k expedici - lehká manuální práce

Mezinárodní firma zabývající se dárkovinami, papírenskými potřebami a produktu na pečení, která své zboží vyváží do celého světa, hledá do svého týmu na HPP manuálně zručné zaměstnance.

Čeká vás lehká manuální práce: chystání, štítkování a balení zboží.

Nabízíme: lehkou manuální práci v příjemném prostředí a v kolektivu, obědy zdarma, slevu na zboží
Pracovní doba je od po-pá od 7:00 do 15:30 hod.
Od vás očekáváme: pečlivost, spolehlivost, manuální zručnost a přátelské vystupování.

Kontakt:

Telefon: +420 770 195 783

3. Chystání zboží- dlouhodobá brigáda

Náplň práce: štítkování, balení a chystání zboží

Nabízíme:  jednoduchá práce v přijemném kolektivu
Pracovní doba je od po-pá od 7:00 do 15:30. Pracovní dobu si však můžete upravit dle vlastní potřeby

V případě zájmu nás kontaktujte na emailu eshop@alvarak.cz nebo tel. +420 770 195 783

4. Grafik/čka s možností Home office

Náplň práce:
Tvorba designů produktů, firemních katalogů a akčních letáků.

Nabízíme:
Kreativní práci v mezinárodní firmě zabývající se papírenskými potřebami, dárkovinami a produkty na pečení, která své zboží expeduje po celém světě.
Práci na HPP.
Firemní notebook vybavený grafickými programy
Práci z pohodlí domova
Flexibilní pracovní dobu
Příjemný kolektiv.

Požadujeme:
Zkušenosti na obdobné pozici
Znalost práce na počítači (především grafických programů)
Příjemné a přátelské vystupování, spolehlivost, pečlivost
Estetické cítění
Cit pro design.

Konktakt:

21. 6. 2023 Mám zájem