Kariéra

Alvarak je úžasná rodinná firma, která působí již 25 let na českém trhu, a kromě toho zásobuje 19 státu v Evropě. U nás hledáme lidi, kteří mají radost jít do práce. Nabízíme kreativní práci v moderním zařízení, kde vládne přátelská atmosféra.

Pozice Vystaveno

1. Administrativní pracovník/ce

Náplň práce: Práce na PC (především v programu Excel), výpomoc při organizaci a kontrole objednávek, tvorba štítků

Nabízíme: Práci v příjemném prostředí mezinárodní firmy zabývající se dárkovým zbožím a produkty na pečení, která své výrobky vyváží do celého světa.
Práci na jednu směnu Po-Pá od 7 do 15:30 hodin – víkendy volné.
Obědy k dispozici zdarma- výběr z 5 jídel plus polévka.
Při dobře odvedené práci finanční odměna formou bonusů.
Možnost zaškolení a kariérního růstu.

Požadujeme: znalost práce programu Excel a Word, spolehlivost a příjemné vystupování

Kontakt:
Simona Jedličková
E-mail: eshop@alvarak.cz
Telefon: 602 667 458

2. 9. 2021 Mám zájem

2. Chystání zboží- dlouhodobá brigáda

Náplň práce: štítkování, balení a chystání zboží

Nabízíme:  jednoduchá práce v přijemném kolektivu
Pracovní doba je od po-pá od 7:00 do 15:30. Pracovní dobu si však můžete upravit dle vlastní potřeby

Platové podmínky: 100 Kč hrubého na hodinu. Mzdu pošleme každý pátek na Váš účet

V případě zájmu nás kontaktujte na emailu eshop@alvarak.cz nebo tel. 602 667 458

24. 6. 2021 Mám zájem

3. Chystání zboží k expedici

Nabízíme: lehkou manuální práci ve skladu, práci v příjemném mladém kolektivu, dlouhodobé zaměstnání na HPP, obědy zdarma, dovolenou v létě a o Vánocích, slevu na nákup zboží z našeho eshopu, zvláštní prémie.

Platové podmínky: nástupní mzda činí 19 000 Kč hrubého na měsíc. Po třech měsících a postupném zapracování zvýšíme mzdu na 20 000 Kč hrubého na měsíc. Mzdu vyplatíme každý pátek na Váš účet.

Náplň práce: chystání, balení a štítkování zboží určeného k expedici, spolupráce s týmem ve skladu.

Pracovní doba od po-pá od 7:00 do 15:30 hodin. Víkendy jsou volné.

Požadujeme: pečlivost, přesnost a přátelské vystupování.

Kontakt: telefonicky: 602 667 458, e-mailem: eshop@alvarak.cz